Arkadaşına Yolla Yorum Yolla

2005-04-29 - 00:16:00

Çirkin saldırı...

[Sesonline] Bağımsız Türkiye Partisi (BTP)Genel Başkanı Haydar Baş ile ilgili iddiaları Birgün ve Sesonline'da yazan Yalçın Ergündoğan'a, BTP Genel Başkan Yardımcısı'ndan çirkin hakaret,"Yeni Mesaj" gazetesinden ise, bir köşe yazısına sığacak kadar "beddua"... [Esra Cengiz'in haberi]

BTP Genel Başkan yardımcısı Kepekçi, Ergündoğan'a yönelik hakaretlerde bulunurken, "Yeni Mesaj" gazetesi yazarı Karabacak da, 28 Nisan tarihli gazetedeki köşesinden Ergündoğan'a "beddua" edilmesi çağrısı yaptı. Karabacak, bir köşe yazısına sığacak kadar bedduayı, okuyucularından ve kendisini seven dostlarından "öncelikle seher vaktinde, olmazsa fırsat buldukça yapmalarını" talep etti.
Bilindiği üzere, Birgün Gazetesi (26 Nisan) ve sesonline.net'in yayınladığı "Müritleri Haydar Baş'a baş kaldırdı" başlıklı Yalçın Ergündoğan imzalı haber 28 Nisan Perşembe günü, Türkiye'deki hemen hemen tüm internet haber sitelerinde Birgün gazetesi kaynak gösterilerek manşet haber olarak yayınlandı.

BTP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI'NDAN HAKARET

Bu arada, aktifhaber.com sitesi Yayın Yönetmeni, Cevheri Güven, Birgün gazetesinde yayınlanan iddiaları yanıtlaması için BTP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Kepekçi'yle bir röportaj yapmak istedi. Aktifhaber.com'da yayınlanan röportajda iddiaları yalanlamayan Kepekçi, haberi yapan Yalçın Ergündoğan'a yönelik ağıza alınmayacak hakaretler yağdırmakla yetindi.


İşte konu ile ilgili bazı "haber" ve "yazı"ların bağlantıları:

* BİRGÜN ve SESONLINE'ın HAYDAR BAŞ HABERİ'ndeki İDDİALAR
* AKTİF HABER
* HABER TÜRK
* MÜSLÜM KARABACAK'tan "Beddua"
* TARİKATTAN AYRILANLARIN KURDUĞU SİTE


Esra CENGİZ
SESONLINE


» » Sesonline.net 'i Facebook'ta takip etmek için tıklayınız
» » Sesonline.net 'i Twitter'da takip etmek için tıklayınız

Arkadaşına Yolla Yorum Yolla